Doplňkové služby

Pro naše zákazníky máme připravené doplňkové služby, které jim pomáhají a usnadňují „přežít“ rekonstrukcí jejich bytu či domu. Některé doplňkové služby jsou zcela zdarma, některé za příplatek. O konkrétních podmínkách jednotlivých služeb Vás budeme informovat v rámci odborné konzultace/obhlídky místa rekonstrukce nebo při osobní schůzce.

Financování rekonstrukce – konzultace a vypracování návrhu zdarma

Nemáte dostatek úspor, ale rádi byste bydleli v lepším bytě? Pomůžeme Vám získat chybějící peníze na rekonstrukci Vašeho bytu prostřednictvím toho nejvýhodnějšího běžného nebo hypotéčního úvěru (výhradně bankovní půjčky, žádné nebankovní instituce). Investice do vlastního bydlení je jednou z těch rozumných věcí, na které má smysl si půjčovat.

Náhradní ubytování po dobu rekonstrukce – zdarma při celkové rekonstrukci bytu

Po dobu rekonstrukce Vašeho bytu Vám zajistíme náhradní ubytování odpovídající kvality ve Vámi vybrané lokalitě nebo v lokalitě s dobrou přístupností na MHD v Praze. Ubytování je poskytováno bez stravování.

Grafický návrh koupelny/WC/kuchyně – zdarma při jakékoli rekonstrukci

Využijte služeb profesionálů a udělejte si jasnou představu o Vaší budoucí koupelně/WC nebo kuchyni díky grafické vizualizaci. Součástí je i kalkulace vyobrazeného návrhu. Vypracování jednoho grafického návrhu koupelny nebo kuchyně je vždy zdarma.

Vystěhování a uskladnění osobních věcí a zařízení bytu

Kam s osobními věcmi a zařízením bytu po dobu rekonstrukce? Zajistíme Vám vystěhování a uskladnění věcí z Vašeho bytu po dobu rekonstrukce, po rekonstrukci nastěhování věcí zpět do bytu (uskladnění ve střeženém objektu, k věcem budete mít přístup pouze Vy).

Návrh interiéru bytovým architektem

Nechte si vypracovat návrh takového interiéru, který bude ztvárněním Vašich představ, přání a Vašeho životního stylu. Interiér, ve kterém se budete cítit příjemně a skutečně doma.

Kalkulace zdarma