O nás

Vítejte na našich webových stránkách.

Jsme ryze česká stavební firma, která se specializuje na komplexní stavební práce menšího a středního rozsahu.  Za šest let našeho působení jsme zrekonstruovali přes  200 bytů a zrealizovali další stavební zakázky.

Kvalita práce našich řemeslníků, použitého stavebního materiálu a především spokojenost našich zákazníků jsou pro nás na prvním místě. A nejsou to jen líbivá slova na úvod! Na naši práci poskytujeme rozšířené garance a záruky.

Nabízíme Vám skutečně poctivou práci, jejíž výsledek budete moci užívat dlouhá léta, a přitom nízkou cenu, která odpovídá rozsahu a kvalitě provedených prací a použitého materiálu.

Bude nám ctí, využijete-li naši nabídku na zpracování bezplatné a nezávazné kalkulace a umožníte nám osobně ji prezentovat. Rádi Vás pozveme i na prohlídku probíhajících projektů – na vlastní oči budete moci posoudit, jak pracujeme.

S výsledky naší práce se můžete detailněji seznámit i prostřednictvím případových studií realizovaných zakázek. Naleznete zde popis provedených stavebních prací, dobu realizace projektu, cenu a samozřejmě fotodokumentaci vč. reference zadavatele projektu.

S úctou

Ing. Václav Líva

Naše služby: 

Doplňkové služby:

  • financování rekonstrukce
  • zajištění náhradního ubytování
  • vystěhování, uskladnění a nastěhování osobních věcí a zařízení bytu, domu či kanceláří
  • návrhy interiérů bytovým architektem
  • grafické návrhy koupelen a kuchyní